Ponuka pozemkov – Pajštúnska alej

   

Nehľadajte svoj domov, príďte a vytvoríme ho pre Vás

 

Krásna príroda, tiché prostredie a dostupné pozemky – to je Pajštúnska alej nachádzajúca sa pri Stupave.


K dispozícií je Vám lokalita, ktorá je predurčená na ničím nerušené bývanie neďaleko Stupavy a tiež hlavného mesta.


Predstavte si, že ujdete z ruchu veľkomesta a presťahujete sa na miesto, v ktorom prevláda čerstvý vzduch a ráno počuť štebot vtáčikov bez toho, aby túto skvelú idylu narúšali desiatky až stovky áut každú minútu. Takéto ráno nebude časom výnimočné – takéto ráno sa bude opakovať so železnou pravidelnosťou. Výhľad z okna nebude na ďalší panelový dom, ale na krásny hrad a prírodu, ktorá obklopuje všetky pozemky na Pajštúnskej aleji. Bývate vo vlastnom – teda v žiadnom prenájme, taktiež ste si nekúpili byt, ktorý stráca hodnotu a ktorého vzhľad môžete v konečnom dôsledku ovplyvniť len čiastočne – nezmeníte vchod do panelového domu, ani vzhľad chodby, taktiež nezmeníte ani fasádu a prípadné zateplenie. Môžete meniť  vnútorné zariadenie, aj to len s obmedzeniami. Možno sa často pýtate, aké by to bolo bývať v dome presne podľa Vašich predstáv, na ktorý keď sa pozriete, vidíte splnený sen.

 

 

Pajštúnska alej – to nie sú pozemky len pre bohatých


Kúpu pozemku na Pajštúnskej aleji si môže dovoliť každý, kto uvažuje nad svojim vlastným domom a vie, že alternatíva v podobe bývania vo veľkomeste nie je alternatívou, ale skôr krokom späť. Prečo si nedopriať prírodu a krásne prostredie, ak sú pozemky tak dostupné? Voľné pozemky môžete vidieť aj na našej mape, ktorá poskytuje vždy aktuálny prehľad.


Zbavte sa pocitu úzkosti v byte, zbavte sa taktiež ekonomicky náročného rodinného domu, ktorý si vyžaduje neustále opravy a čaká ho veľká rekonštrukcia. Bývajte v novom dome a to v krásnom prostredí, ktoré je pre Vás pripravené! O krásy prírody, dostupnosti pozemkov a taktiež detailných informáciách sa môžete informovať na nižšie uvedených telefónnych číslach, ale taktiež môžete využiť aj pripravený formulár.


Veríme, že Pajštúnska alej bude už onedlho aj Vašou novou adresou. Cesta za vysnívaným domčekom na krásnom pozemku v blízkosti prírody môže byť oveľa kratšia, ako ste si možno mysleli. Spolu to určite zvládneme a svoj výber ľutovať rozhodne nebudete!

 

Ako ďaleko to budete mať do :

Stupava                                   5,2km (5 min.)

Bratislava (Lamač)                  14,9km (18 min.)       

Bratislava (centrum)                26km (30 min.)   

Malacky (centrum)                   23,8km (25 min.)

 

 

Skolaudované inžinierské siete

Ku každému pozemku je hotové:

  • asfaltová prístupová cesta
  • vodovodná prípojka
  • prípojka elektriny
  • plynová prípojka
  • kanalizačná prípojka pre splaškovú ako aj dažďovú vodu
  • pripojenie na internet

Môžete sa cítiť bezpečne, už je hotové verejné osvetlenie.

Ku každému pozemku poskytujeme bezplatnú architektonickú štúdiu.

Dohodnite si osobné stretnutie a dozviete sa viac.                                                                                        Volať môžete  na čísla 0903 726 019 a 0911 184 814. Ak nám necháte telefóne číslo zavoláme my.

 

 

Viac informácii...

 

 

spoločnosť ATYP INTERIÉR, spol.s r.o. Vám ponúka pozemky aj v Kostolišti. www.alejkostoliste.sk